czwartek, 10 grudzień 2020 16:31

EFT - magiczne narzędzie, które pozwala uwolnić się od negatywnych myśli , emocji i przekonań

EFT - magiczne narzędzie, które pozwala uwolnić się od negatywnych myśli , emocji i przekonań


Kiedy chcesz osiągnąć twój nowy cel w życiu ale nie dajesz rady przez blokujące myśli typu „I tak nie mam szans!” lub „Nie jestem wystarczająco dobra!” i uczucia takie jak strach czy bezradność. Kiedy strach nie pozwala ci na wizytę u stomatologa lub ważną rozmowę.  Kiedy nie umiesz sobie poradzić ze złością...

Przyjmij do wiadomości te negatywne myśli i uczucia. Musisz wiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo z nimi walczysz, one tam są. O wiele ważniejsze jest, abyś je przekształciła i wykorzystała.

Kiedy przestajesz się bać i zaczynasz patrzeć na swoje negatywne myśli z pozytywnej perspektywy zaczynasz rozpoznawać, przed czym te uczucia mogą chcieć Cię chronić, przekształcić negatywne w pozytywne, zdobyć zaufanie do myśli i zaczynasz podejmować decyzje i cieszyć się z osiągniętych celów.

Wspaniałą i niesamowicie skuteczną metodą przekształcania negatywnych myśli, a nawet bólu są Techniki Emocjonalnej Wolności (EFT).

Co to jest EFT?

EFT to technika opukiwania, za pomocą której możesz usunąć blokady energetyczne i uwięzione emocje. Możesz przekształcić negatywne uczucia, takie jak strach, w ciągu paru minut. Mi pomogło w bólu migrenowym, który był u mnie wywołany przez emocje .

Metoda opiera się na założeniu, że przyczyną negatywnych odczuć jest zablokowanie przepływu energii w ciele. Ponieważ w naszym ciele biegną różne kanały energetyczne (meridiany), którymi płynie nasza energia. Naszą energię mogą blokować destrukcyjne myśli lub bodźce zewnętrzne. Te blokady są uwalniane przez dotknięcie pewnych punktów akupresury i użycie określonych zdań.

EFT pomaga, jeśli...
- chcesz uwolnić się od lęków, takich jak lot, wizyta u stomatologa, egzamin,
- ograniczające przekonania,
- przekształcić negatywne emocje, takie jak smutek czy złość,
- przetwarzać traumatyczne wydarzenia i ……..

EFT jest łatwe i to jedna z moich ulubionych metod!
Możesz korzystać z EFT zawsze i wszędzie.
Pokażę Ci instrukcje w jaki sposób możesz używać EFT dla siebie.

Twoja Anna Pearl

1 komentarz

  • Link do komentarza Margo środa, 06 styczeń 2021 08:56 napisane przez Margo

    Znam EFT i potwierdzam, bardzo prosta, zawsze dostępna i rewelacyjna metoda, chyba czas aby częściej do niej wracać 😊

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*)

Facebook