poniedziałek, 14 grudzień 2020 09:09

Kod emocji – metoda uwalniania emocji zablokowanych w ciele

Kod emocji, czyli: jak uwolnić zablokowane / uwięzione emocje, by móc cieszyć się zdrowiem, szczęściem i miłością?

Doktor Bradley Nelson opracował metodę uwalniania zablokowanych emocji. Jej rezultaty są nadzwyczajne: ustępujący ból w plecach, kolanach i biodrach, bardziej satysfakcjonujące relacje z innymi usunięcie Blokad . Fobii. Lęku…

Tysiące przypadków z praktyki Nelsona potwierdzają, że emocje mają znacznie większy wpływ na nasze życie, niż może się wydawać. Zablokowane emocje, wynikające z własnych doświadczeń lub odziedziczone przez przodków, tworzą blokadę. To przekłada się na ból, frustrację, fobie i lęk – tym samym na całe nasze życie. Skutkiem tych blokad są choroby o podłożu psychosomatycznym, a także brak możliwości funkcjonowania w pełni z życia. Metoda Nelsona jest prosta i bardzo skuteczna. Polega na identyfikacji zablokowanej emocji i jej usunięciu dzięki delikatnemu oddziaływaniu na Meridian przebiegający przez głowę i kręgosłup, z intencją uwolnienia emocji. Pozbycie się tych, często nieświadomych blokad sprawia, że jesteśmy bardziej twórczy, radośni, pozytywnie nastawieni do świata. Pozbawieni nieracjonalnych lęków.

Kod emocji niesie dogłębne zrozumienie samego siebie, pokazując, że każdy, kto naprawdę pragnie wyzwolić się i wznieść ponad ograniczenia przeszłości, może wkroczyć na ścieżkę osobistego rozwoju i poprawić jakość życia. Jestem przekonana, że odkrycia po użyciu Metody Kodu Emocji są w stanie przekształcić i w konsekwencji odmienić twoje życie. 


Przeczytaj także: Jak zmienić swoje życie dzięki medytacji?


Dziękuję za to, że mogłam sama tego doświadczyć.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to napisz do mnie.

Anna Pearl T.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*)

Facebook