poniedziałek, 14 grudzień 2020 15:38

Jak zmienić swoje życie dzięki medytacji?

Po rozmowie z Tobą Stworzę na twoje życzenie Indywidualnie dostosowaną do twoich potrzeb Medytację!

Kiedy chcemy coś zmienić w swoim życiu, zwykle zaczynamy od zewnątrz. Sami jesteśmy kluczem do wszystkich zmian, których pragniemy.
Magicznym narzędziem umożliwiającym uzyskanie dostępu do wewnętrznej mądrości i nieskończonej mocy twórczej jest medytacja. Medytacja pomaga skierować wzrok z zewnątrz do wewnątrz i stworzyć życie, którym naprawdę chcesz żyć.
Sama medytowałam od wielu lat i to był absolutny przełom w moim życiu!
Podczas medytacji możesz kształtować swój wewnętrzny świat tak, jak chciałabyś w nim żyć. W swoim świecie zewnętrznym.

Co to jest medytacja?
Medytacja to prosta i jednocześnie bardzo potężna technika.
Istnieje wiele badań, które naukowo pokazują wiele fizycznych, psychicznych i emocjonalnych korzyści wynikających z regularnej praktyki medytacyjnej. Na przykład, uczysz się uważniej obchodzić się ze swoimi myślami i uczuciami, rozluźnia się system nerwowy, poprawia się zdrowie, zwiększasz koncentrację, jesteś bardziej odporna na stres i konflikty, wykorzystujesz moc wizualizacji i świadomie podnosisz swoją energię.

Możesz wykreować to, czego naprawdę chcesz w życiu.
W życiu codziennym przebywamy głównie z uwagą na zewnątrz. Absorbujemy informacje, poddajemy się opiniom, problemom i życzeniom innych, porównujemy się i często zapominamy, kim naprawdę jesteśmy i czego chcemy od życia. Wiele osób żyje zgodnie z oczekiwaniami innych i tęskni za własną, autentyczną ścieżką duszy. Tylko Ty wiesz, co jest dla Ciebie odpowiednie.

Kiedy medytujesz, kierujesz swój wzrok z zewnątrz do wewnątrz. Medytacja jest jak brama do samego siebie, tutaj masz okazję odkryć swój wspaniały wewnętrzny świat i dowiedzieć się, jakie są Twoje wyobrażenia o szczęśliwym, udanym i spełnionym życiu.
Nauczysz się świadomie wykorzystywać swoją uwagę i energię.
Aby móc kształtować swoje życie zgodnie ze swoimi życzeniami i pomysłami, potrzebujesz energii. Ponieważ tam, gdzie wkładasz swoją energię, w Twoim życiu pojawia się coraz więcej. Jeśli skupisz się na problemach, będziesz miał więcej problemów. Jeśli skupisz się na dostatku, rozwiązaniach, możliwościach i miłości, dostaniesz ich więcej.
Twoja energia jest określana przez to, gdzie skierujesz swoją uwagę. Ponieważ tam, gdzie kierujesz swoją uwagę, płynie Twoja energia. Regularna praktyka medytacyjna pomoże ci świadomie kontrolować twoją uwagę. Ponieważ medytując, uczysz się wyjść z trybu autopilota. W ten sposób możesz skupić swoją uwagę i energię z negatywnych i nieistotnych rzeczy na pozytywnych i naprawdę ważnych w życiu codziennym.

Łączysz się z teraźniejszością
Mamy największy stres i zmartwienia, które odbierają nam cenną energię, ponieważ nasze myśli są albo w przeszłości, albo w przyszłości. Ale jedyne miejsce, w którym naprawdę możemy kreować nasze życie, to tu i teraz. Możemy świadomie wybrać w teraźniejszości, że już teraz czujemy to, czego chcemy, i w ten sposób wejść w tę częstotliwość energii. Im więcej radości, lekkości i miłości wnosimy , tym bardziej spełnia się całe nasze życie.
Medytacja pomaga ci wejść w teraźniejszość. Bądź tutaj, w tej chwili, ze swoim życiem! Możesz zaprogramować swoją podświadomość na miłość, dostatek i sukces.
Nasz mózg może przyjąć 5 różnych stanów fal mózgowych: gamma, beta, alfa, theta i delta. Stan fal mózgowych alfa i theta jest kluczowy dla twojej praktyki medytacyjnej, ponieważ tutaj mamy dostęp do naszej podświadomości. Wszystkie Twoje głęboko zakorzenione przekonania, wartości i przekonania są w Twojej podświadomości. Twoja podświadomość działa jak automatyczny program w życiu codziennym i wpływa na Twoje myśli, postrzeganie, decyzje i zachowanie. W zależności od tego, czy Twoje wewnętrzne przekonania są pozytywne czy negatywne, wzmacniają lub blokują tworzenie swojego życia zgodnie z własnymi życzeniami.

Jest to łatwiejsze niż myślisz
Jeśli regularnie medytujesz, masz taką możliwość aby leczyć stare rany, porzucić lęki i wątpliwości, przekształcić dysfunkcyjne przekonania, wypracować pozytywne nastawienie do pieniędzy, połączyć się z mądrością swojego ciała, dostać się do swojego wyższego ja, z ufnością patrzeć w przyszłość i wiele więcej!

Podczas medytacji możesz zaprogramować wzorce myślenia i zachowania w swojej podświadomości tak, aby pomagały Ci w codziennym życiu naprawdę spełniać marzenia i osiągać cele.
Trenujesz w swoim wewnętrznym świecie to, jak chcesz żyć na zewnątrz. Jeśli chcesz zmienić swoje życie w dłuższej perspektywie i ciągle dostosowywać je do swoich życzeń, musisz zacząć od siebie. Wszystko zaczyna się w Tobie, ponieważ Twój świat zewnętrzny zawsze odzwierciedla Twój świat wewnętrzny.
Podczas medytacji możesz wykorzystać moc wizualizacji dla siebie. Wizualizacja to zdolność wykorzystania mocy wyobraźni i manifestacji do tworzenia obrazów przed wewnętrznym okiem, które następnie wdrażasz w swoim zewnętrznym świecie. Możesz wizualizować to, czego tylko zapragniesz. 
Na przykład:
konkretne zadanie, które opanujesz
wyjątkowy moment w Twojej przyszłości
jakie to uczucie być ze swoim wymarzonym partnerem
idealny tydzień, idealny miesiąc, idealny rok
Twoja wizja życia
Medytacja jest jak praktykowanie w sobie teraz tego, jak będziesz żyła w przyszłości.
Czy jesteś gotowa, aby skierować swój wzrok do wewnątrz i aktywnie kształtować swoje życie? Tak! Przygotuje dla ciebie indywidualnie moje najpiękniejsze medytacje, które pomogą ci osiągnąć to czego pragniesz i swój potencjał!
Moje medytacje

Medytacja dla głębokiej miłości własnej

- Wdzięczność i miłość
- Pokój wewnętrznego spokoju
- Medytacje, aby wyleczyć stare rany
- Żegnaj wyzwalacze, witaj uzdrowienie!
- Uzdrów swoje serce, abyś mogła znowu kochać całym sercem
- Wybacz i odpuść
- Medytacje podczas stresu
- Znajdź swoje miejsce siły
- Połącz się ze swoim zwierzęciem mocy
- Porzuć lęki
- Znajdź wewnętrzne wsparcie
-Medytacje przeciwko zwątpieniu w siebie
- Rozwiązuj wewnętrzne konflikty
- Połącz się ze swoją wewnętrzną prawdą
- Medytacje, które pomogą Ci połączyć się z ciałem
- Medytacja dla lepszej świadomości ciała
- Medytacja uspokajająca ciało
- Medytacja czakr
- Poczuj swoją twórczą moc
- Połącz się ze swoim wyższym ja
- i wiele innych

Anna Pearl T.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*)

Facebook