JESTEM cenna. JESTEM DAREM dla świata. JESTEM O WIELE WIĘCEJ NIŻ MYŚLĘ. JESTEM PEŁNA POTENCJAŁU I MOŻLIWOŚCI. JESTEM WYJĄTKOWA. JESTEM pełna miłości do siebie i do innych. Zasługuje na to, co najlepsze.

sobota, 23 styczeń 2021 19:51

Jak możesz ponownie uleczyć swoje serce?

Jak możesz polepszyć swoje życie?Jak możesz ponownie uleczyć swoje serce?

Twoje serce jest źródłem twojego własnego życia.

 Bardzo się cieszę, że mogę dziś znowu spędzić z tobą czas, ponieważ ten artykuł dotyczy naszego serca i tego, jak możesz wyleczyć i ponownie otworzyć swoje serce! To był mój absolutny problem z sercem. To, co robię, istnieje tylko dlatego, że byłam tak zraniona i z powodu tych urazów zaczęłam szukać uzdrowienia i narzędzi, aby ponownie otworzyć moje serce.

 W tym Artykule dowiesz się ..

* jaka niesamowita moc jest w Twoim sercu,

* dlaczego urazy i ból nie są złe,

* dlaczego nie musisz chronić swojego serca 

 * w jaki sposób możesz ponownie stać się twórcą swojego życia z pomocą serca.

 Dlaczego tak ważne jest, abyśmy z głowy wracali do serca?

 Jestem głęboko przekonana, że zadaniem każdego człowieka na tej ziemi jest ponowne odnalezienie w sobie miłości i niesienie jej w świat. Im bardziej odnajdziemy drogę z powrotem do naszego serca i je otworzymy, tym piękniejsze będzie. Nie tylko nasze życie, ale również świat dla nas wszystkich.

Wszyscy jesteśmy tutaj, aby kochać

 Kiedy zamykamy nasze serca i już ich nie otwieramy, nieustannie odczuwamy strach, nie wchodzimy już w relacje i nie możemy już dłużej pozwalać na bliskość, i miłość. Oznacza to również, że jeśli zamkniemy nasze serca, przestaniemy żyć.

 „MIŁOŚĆ nigdy nie zniknęła JEDYNIE zbudowaliśmy ODPORNOŚĆ na tę MIŁOŚĆ”

 W chwili, gdy zamykamy serca, wyrządzamy sobie największą i najgorszą krzywdę. Ponieważ wtedy odbieramy sobie to, kim naprawdę jesteśmy i po co tu jesteśmy.

 Twoje serce jest ...

 * bramą do wszystkiego, za czym tęsknisz,

 * droga do twojego wewnętrznego świata, do twojego wszechświata,

 * źródło nieskończonej miłości w TOBIE,

 * czysta, czysta miłość!

 To takie fascynujące: twoje serce ma pole elektromagnetyczne 5000 razy silniejsze niż twoja głowa i im więcej wchodzisz do swojego serca i wibrujesz w tej miłości, tym więcej rzeczy, które wibrują z dokładnie tą samą częstotliwością, docierają do twojego życia.

 „NIE MUSISZ CHRONIĆ SWOJEGO SERCA. WSZYSTKO, CO WKŁADASZ DO SWOJEGO SERCA, MOŻE LECZYĆ“

 Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, nadszedł czas, aby uleczyć nasze serca i ponownie je otworzyć! 

Prawda jest taka: to głowa boi się kontuzji. Nasze serce nie boi się bólu. Twoje serce jest organem, który pochłania ból i go leczy. Uzdrawia poprzez miłość, a ty masz w sobie tyle miłości.

Jednak uzdrowienie nie oznacza, że ból zniknął, że zapomniałaś o nim i nigdy więcej go nie poczujesz. Ten ból nie będzie już kontrolował tego, jak się czujesz, jak się zachowujesz, co lepiej powiedzieć, a czego nie, kogo wolno ci kochać, a kogo nie. Chodzi o wykorzystanie tego bólu i znalezienie w nim daru, aby przynieść sobie i światu więcej miłości i radości.

Uzdrawiać to uznawać wszystkie części siebie i ponownie stać się całością, znowu kompletną i stawać się coraz bardziej tym, kim naprawdę jesteś.

 „DOŚWIADCZAMY GŁĘBOKOŚCI ŻYCIA PONIEWAŻ ISTNIEJĄ OBU STRONY: MIŁOŚĆ I BÓL“

 Mam wielką nadzieję, że spodoba ci się ten artykuł i że znów będziesz mogła trochę otworzyć swoje serce.

 Zapraszam do pisania do mnie w komentarzach.

 Jeśli dziś żyjesz z serca, jak się masz? Jak myślisz? Jak mówisz? Jak się zachowujesz? Jakie doświadczenia możesz mieć?

 „TWOJE SERCE JEST ŹRÓDŁEM WŁASNEGO ŻYCIA“

 Jedno z wielu moich ćwiczeń :

 Zwiększ swoją energię poprzez WDZIĘCZNOŚĆ. 

 Najszybszym i najskuteczniejszym sposobem na podniesienie energii na pozytywną jest wdzięczność, która przemienia wszystko w poczucie dostatku i miłości, otwiera serce i jest ostatecznym stanem odbioru. Czujemy wdzięczność za przeżycie z przeszłości, przeżycie w teraźniejszości, a także za coś, co leży w przyszłości. To jest jak pamięć serca, że w końcu nie potrzebujesz dowodu. Coś bardzo magicznego dzieje się w życiu, kiedy nie skupiamy się już na braku, ale na tym co nas otacza. 

Jeśli nie jesteśmy już szczęśliwi i wdzięczni za to, co mamy dzisiaj, prawdopodobnie nie będziemy również szczęśliwi w przyszłości.

Teraz jest czas, aby poczuć wdzięczność, za wszystko, co już jest. 

 Za co jesteś dziś wdzięczna?

Połóż dłoń na sercu, zamknij oczy i oddychaj głęboko. Poczuj, jak Twoje ciało rozluźnia się, a oddech równomiernie wpływa na Twoje ciało.

 Teraz przypomnij sobie osobę, która jest dla ciebie bardzo ważna i którą bardzo kochasz, wyobraź sobie, co teraz czujesz do tej osoby i przypomnij sobie wszystko, czego już doświadczyłaś z tą osobą, jak ta osoba była przy tobie i jak jest między wami dużo miłości. Dziękuj duchowo tej osobie za to, że jest w twoim życiu. 

 A teraz przypomnij sobie moment, który uważasz za szczególnie ważny, jak może skończyłaś swoją edukację, albo kiedy urodziłaś dziecko lub po prostu piękny zachód słońca. Wyobraź sobie, jak teraz pozwalasz, by wdzięczność za te doświadczenia wpłynęła do twojego serca. Niech wszystkie wspomnienia wpłyną do twojego serca i pozwól sobie na głęboką wdzięczność dla ludzi, którzy wzbogacają twoje życie, za to, że poczułaś wdzięczność w doświadczeniach. Niech wdzięczność wpłynie do każdej komórki twojego ciała i całkowicie cię wypełni. Wyobraź sobie, jak wdzięczność wzrasta a wraz z nią duży uśmiech na twarzy. 

 Następnie otwórz oczy i wróć do tu i teraz. 

 Gdy czujesz jak wdzięczność napełnia twoje serce radością i szczęściem, dzięki temu prostemu i krótkiemu, ale niesamowicie efektywnemu ćwiczeniu sprawisz, że Twoja energia będzie trwać. Poziomy stają się czymś innym. Twoje relacje z samą sobą będę podwyższone i uzyskasz zupełnie nowe rezultaty w życiu .

 Afirmacja:

 „Dziękuję za nowy dzień i nową okazję do stworzenia mojego życia. Dziękuje za cuda, które dziś znów dostanę. Dziękuję za ludzi, których mam dziś spotkać. Dziękuję za miłość, która dzisiaj przeze mnie przepłynie. Dziękuję, dziękuję, dziękuję"

 * Jeśli chciałabyś zagłębić się w ten temat, jeszcze bardziej otworzyć swoje serce, uwolnić się od wszelkich blokad i zyskać całą swoją moc, serdecznie zapraszam na medytacje, które pomogą Ci połączyć się z sercem i w pełni wykorzystać swój potencjał!

Twoja Anna Pearl T.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*)

Facebook